Aktualności

Kolejne trzy punkty

• autor: admino, 2010-06-17 00:39

KS Panki 6:1 Orzeł Kiedrzyn

Do meczu z Orłem Panki przystąpiły bez trzech podstawowych zawodników: Hyry, Nahajowskiego oraz Jelonka, wobec czego KS miał nieco eksperymentalną linię obrony. Na szczęście, dzięki bardzo dobrej grze zmienników, defensywa spisywała się bez zarzutu.
Mecz dla Panek zaczął się doskonale. Już w 6. minucie najwyżej w polu karnym wyskoczył Grzegorz Kemuś i głową przedłużył doskonałe dośrodkowanie Dawida Chrzęstka i mieliśmy 1:0 dla KS. Po szybko strzelonej bramce gospodarze kontrowali grę i nie pozwalały Orłowi "rozwinąć skrzydeł". Rozważna gra i czekanie na błąd przeciwnika opłaciło się - w 38. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Kozak, a kilka minut później Tomasz Pasieka strzelił na 3:0.
Początek drugiej połowy, to przewaga Kiedrzyna, lecz goście nie potrafili sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji bramkowej. Kwadrans przed końcem dostali prezent od bramkarza Panek, bowiem ten zbyt długo trzymał piłkę w rękach i sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla gospodarzy z 13. metra, który na gola zamienił napastnik Orła. Około 80. minuty nerwy puściły jednemu z zawodników Kiedrzyna i za uderzenie pankowskiego zawodnika bez piłki dostał czerwoną kartkę. Końcówka meczu należała zdecydowanie do Panek. W 87. minucie Łukasz Kozak zdobył bramkę na 4:1. Dwie minuty później bliźniacza akcja jak z 6. minuty. Znów doskonale dośrodkował Dawid Chrzęstek, znów piłkę trącił Grzegorz Kemuś i mamy 5:1. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Paweł Labocha.