Aktualności

Wygrana Panek

• autor: admino, 2010-10-02 18:53

KS Panki 3-1 Polonia Poraj

Pierwsza połowa to przewaga gości, którzy golem przypieczętowali swoją dobrą grę. W pierwszej części spotkania Panki, oprócz dwóch rzutów wolnych z 18-20 metra, nie miały dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.
Po zmianie stron pankowscy zawodnicy zaatakowali z większym animuszem, co zaowocowało kilkoma, niestety niewykorzystanymi, okazjami do zdobycia gola. W około 60 nastąpił punkt zwrotny meczu - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, dostał Cezary Tomziński. Mimo osłabienia, to KS zdecydowanie przejął inicjatywę i udokumentował dobrą golami. Najpierw wyrównał Tomasz Pasieka, kilka minut później do siatki trafił Karol Zdunek, a już pod koniec meczu wynik na 3:1 ustalił Paweł Labocha.
Ciekawostką jest, że mecz sędziowali arbitrzy z Czech: Dalibor Bartla (jako główny) oraz Petr Sykora i sędzia z Częstochowy Piotr Skoczylas.