Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejne domowe punkty

• autor: admino, 2010-11-06 16:38

Panki po raz kolejny w tym sezonie wykorzystały atut własnego boiska i pokonały rezerwy Rakowa Częstochowa 2:1...

Pierwsza połowa to przewaga Rakowa, którego zawodnicy byli częściej przy piłce i to oni schodzili do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu. Panki miały 2-3 dobre sytuacje, lecz ich nie wykorzystały. W drugiej połowie drużyna KS’u przejęła inicjatywę, co sprawiło, że kilka razy bramkarz Częstochowian musiał wykazać swoje umiejętności. Dobra gra Panek zaowocowała bramkami. Najpierw rzut karny, po faulu na Adamie Olczyku, pewnie wykorzystał Paweł Labocha, a później Tomek Pasieka, dobijając swój własny strzał, wyprowadził Panki na prowadzenie. Bliski zdobycia gola był też Łukasz Kozak, ale po jego strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę. Rezerwy Rakowa kończył mecz w „9”.