Płomień Kuźnica M. - KS Panki (Jesień 2010)

Juniorzy na remis

• autor: KS_KIRA, 2011-04-23 14:56
Włodar Częstochowa  2:2  KS Panki

Bramki: Paweł Ogórek, Dominik Wachowski

SKŁAD: Mateusz Machnik(br), Arek Jelonek, Mateusz Pawełczak, Sławek Tyrała, Przemek Duda, Michał Duda (50' Dawid Łyźniak), Maciek Krzemiński (60' Kamil Ogórek), Kuba Chrzęstek(kpt), Przemek Pietrzak, Paweł Ogórek (60' Dominik Wachowski), Łukasz Gąsienica.

Pozostali rezerwowi: Krystian Pilarz(br), Mateusz Tetłak.

PRZEBIEG MECZU:

Po nieudanym meczu z Kościelcem, przyszedł czas na wyjazd do Częstochowy na Stradom, gdzie to swoje meczy rozgrywa tamtejszy Włodar. Po pierwszym gwizdku sędziego mecz ten rozpoczął się identycznie jak spotkanie z Lotnikiem. Nasi juniorzy wygrywali praktycznie wszystkie walki powietrzne, dłużej utrzymywali się przy piłce oraz wymieniali miedzy sobą więcej podań. W 15' minucie gry pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Paweł Ogórek, który dostając piłkę zgraną głową przez Arka Jelonka, popisał się nienaganną przewrotką z 6 metrów. Po stracie gola Włodar nie cofnął się, lecz przejął inicjatywę, czego owocem była bramka z rzutu karnego do szatni w 40' minucie. Po wznowieniu gry walka toczyła się w środku boiska. Każda ze stron miała ochotę wygrać to spotkanie. Niestety, po kilku celnych podaniach w środku boiska, napastnik z Włodara znalazł drogę do bramki, strzelając zza pola karnego po ziemi w lewy róg. Gospodarze wyszli na prowadzenie, co bardzo podniosło ich morale i chęć do gry. Panki rzuciły się do ataku, lecz obrońcy raz za razem wybijali im piłkę z pod nóg. Z każdą kolejną akcją czas uciekał, a wynik dalej pozostawał ten sam. Dopiero w 75' minucie gry, doskonały strzał Mateusza Pawełczaka z rzutu wolnego i dobitka z kilku metrów Dominik Wachowskiego dały Pankom upragniony remis, który utrzymał się do końca spotkania.

Za tydzień naszych juniorów czeka mecz w Krzepicach z Orkanem Rzerzęczyce.