KS Panki - Pogoń Kamyk [Juniorzy Starsi] (Jesień 2009)

Przełamanie juniorów

• autor: KS_KIRA, 2011-05-01 14:33

KS Panki   2:1   Orkan Rzerzęczyce

Bramki: Paweł Ogórek, Mateusz Pawełczak

SKŁAD: Mateusz Machnik(br), Arek Jelonek(kpt), Mateusz Pawełczak, Sławek Tyrała, Przemek Duda, Michał Duda (65' Dawid Łyźniak), Maciek Krzemiński (60' Mateusz Tetłak), Kamil Ogórek (60' Dominik Wachowski), Kuba Chrzęstek, Przemek Pietrzak, Łukasz Gąsienica (60' Paweł Ogórek).

Pozostali rezerwowi: Krystian Pilarz(br).

PRZEBIEG MECZU:

Do przerwy toczyła się wyrównana walka w środku boiska. Żadna z drużyn jednak nie umiała zakończyć dogodnych sytuacji bramką, dlatego po pierwszych 40' minutach utrzymał się wynik bezbramkowy. Po zmianie stron, zaraz w 50' minucie gry rajd z lewej strony boiska zakończył bramką jeden z zawodników Orkanu, wyprowadzając na prowadzenie zespół gości. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kuby Chrzęstka zamienił na bramkę głową Paweł Ogórek, dla którego to już 3 trafienie w tej rundzie. Zespół juniorów rzucił się do ataku, gdyż poczuł, że może jeszcze wygrać to spotkanie. Pod koniec meczu pokazał charakter strzelając bramkę w ostatniej minucie gry, a bohaterem spotkania został Mateusz Pawełczak, który po dobrej grze w obronie, może zaliczyć ten mecz do bardzo udanych.

Za tydzień naszych juniorów czeka wyjazd do Popowa na mecz z tamtejszą Liswartą. Trzymajcie kciuki!