Bramka: Dawid Wietrzniak

SKŁAD: Łukasz Gąsienica, Arek Jelonek, Dominik Wachowski (70' Mateusz Tetłak), Mateusz Pawełczak, Przemek Duda, Kuba Chrzestek, Kamil Ogórek, Przemek Pietrzak, Michał Duda (70' Dawid Łyźniak), Dawid Wietrzniak, Paweł Ogórek (55' Piotr Wręczycki)

Pozostali rezerwowi: Krystian Pilarz, Mateusz Machnik.

PRZEBIEG MECZU:

Nasi juniorzy wyszli na murawę pewni siebie co można było dostrzec w pierwszych akcjach, które zazwyczaj kończyły się pod bramką gospodarzy. Jednak żadna akcja naszego zespołu nie zakończyła się bramką. Podobnie było z atakami Liswarty dlatego po pierwszej połowie utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie jedna, jak i druga drużyna zaczęły grac znacznie ofensywniej, lecz ku niezadowoleniu napastników KS'u dobrą formą popisywał się bramkarz gospodarzy. W 60' minucie spotkania akcję Popowa nieprzepisowo przerwał Arek Jelonek, po czym dostał 3 minuty kary. Zespół Liswarty rzucił się do ataku chcąc wykorzystać przewagę jednego zawodnika. Obrona Panek nie była w stanie zatrzymać szybkich napastników dlatego w 62' minucie spotkania było już 1:0. Stracona bramka podziałała na nas mobilizująco co dało efekt w postaci groźnych ataków na bramkę Popowa. W 70' minucie precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się kapitan gości Kuba Chrzęstek lecz bramkarzowi Liswarty udało się sparować piłkę na poprzeczkę. W ostatnich minutach mecz rozgrywał się głównie na połowie gospodarzy. W 75' minucie dobre podanie z środka pola otrzymał Dawid Wietrzniak i chwilę potem nieomylny dotąd bramkarz Liswarty mógł wyciągać piłkę z siatki. Drużyna KS'u rzuciła się szaleńczo do ataku z nadzieją podwyższenia wyniku. W ostatniej minucie spotkania bliski strzelenia zwycięskiej bramki był Arek Jelonek lecz piłka wbrew jego woli odbiła się od słupka bramki.

W następnym tygodniu nasza drużyna zagra u siebie z zespołem Lelovii Lelów. Przypomnijmy, że ostatnie starcie tych zespołow skończyło się wygraną Panek wynikiem 5:1. Liczymy więc na obecność kibiców i kolejną wygraną naszej drużyny!