• autor: Marley16, 2011-05-22 17:18

Warta Mstów 1:3 KS Panki

Bramki: 3x Dawid Wietrzniak

Skład: Łukasz Gąsienica, Dominik Wachowski, Patryk Kudła, Mateusz Pawełczak, Przemek Duda, Maciej Krzemiński, Kamil Ogórek, Michał Duda, Przemek Pietrzak, Dawid Wietrzniak, Piotr Wręczycki.

W trakcie meczu na murawę weszli: Mateusz Tetłak, Patryk Piotrowski, Adrian Pawełczak, Paweł Ogórek, Dawid Łyźniak

Przebieg meczu: Mecz ułożył się korzystnie dla naszych juniorów. Już w 10 minucie gry naszym zawodnikom, a dokładniej Dawidowi Wietrzniakowi, udało się wpakować piłkę do siatki. Jednak ambicje zawodników z Panek okazały się większe dlatego już w 15 minucie bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki. Strzelcem bramki był oczywiście Dawid, który w tym spotkaniu był o klasę lepszy od obrońców Warty. Po strzeleniu drugiej bramki nasi zawodnicy nieco osiedli na laurach, przez co mecz bardzo się wyrównał. Coraz więcej ataków Mstowa kończyło się celnymi strzałami na bramkę Łukasza Gąsienicy.  Owocem tych ataków była bramka gospodarzy w końcówce pierwszej połowy. W drugiej połowie meczu piłka znajdowała się głównie na połowie Warty. Wynik meczu w 65 minucie spotkania ustalił nieomylny Dawid Wietrzniak uderzając lewą nogą z obszaru pola karnego. Była to już 6 bramka w sezonie Dawida, który w ostatnich meczach zadziwia wszystkich swoją wysoką formą.

W następnym meczu juniorzy KS Panki podejmą na wyjeździe drużynę Lotnika Kościelec, z którą ostatnio ponieśli porażkę 2:1. Mam nadzieję, że tym razem na murawie nie zobaczymy boksu, a dobrą grę naszego zespołu!